GrandHouse domy z drewna

Domy
z drewna

Nasza oferta

GrandHouse to firma specjalizująca się w budowie drewnianych domów, garaży, altanek, płotów, tarasów, podwieszanych balkonów, wiat i galanterii ogrodowej. Wśród naszych realizacji znajdują się też domy z bala, domy szkieletowe i domki letniskowe. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt oraz wnętrze domu w zależności od inwestora.

Głównym materiałem używanym do produkcji domów jest specjalnie wyselekcjonowane drewno. Charakteryzuje się ono wysoką trwałością i sprężystością, dzięki czemu dom jest w stanie przetrwać różnego rodzaju anomalie pogodowe. Precyzyjna obróbka pozwala wykonać bardzo dokładny i ciasno spasowany bal, co ułatwia proces montażu ścian, a budynek zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi i stratami ciepła. Cechą domów, które budujemy, jest mikroklimat panujący w ich wnętrzu. Latem jest w nich chłodno, a zimą ciepło.

Drewno jest naszym żywiołem, a praca pasją, dzięki której spełniamy się zawodowo. Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę, szukając nowych rozwiązań i udoskonalając technikę budowy. Nasze domy są robione ręcznie. Każdy z nich to małe dzieło sztuki, a jego widok pozostaje na długi czas w pamięci.

Naszą pracę wykonujemy solidnie, szybko i bez niespodzianek. Posiadamy sprawdzonych i doświadczonych fachowców, którzy są życzliwie nastawieni do klientów i chętnie wesprą swoją wiedzą.

Zapraszamy do współpracy!

© GrandHouse. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk